HAKKIMIZDA

Modern Diller Eğitim Danışmanlığı 8 ayrı dilde eğitim veren bir yabancı dil kurumudur. Ağırlıklı olarak şirketlerin kendi yerinde düzenlediği özel grup eğitimleri, birebir yabancı dil eğitimleri ve Online dil eğitimleri vermektedir.

Genç ve dinamik kadrosuyla hizmetinizde olan Modern Diller kendi yerinizde eğitim almanın ayrıcalığını sunmaktadır. Özellikle yoğun iş temposuyla çalışan ve bu nedenle yabancı dil eğitimine vakit ayıramayan kişiler eğitimlerini isterlerse ofislerinde, isterlerse kendi evlerinde alabilmektedir.

Eğitim dillerimiz ; İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Arapça ve Yunanca’dır. Eğitimcilerimizin hepsi ana dilinde eğitim veren, konusunda uzman ve deneyimli öğretmenlerdir. Ana dilde eğitim metodu sayesinde, öğrenmek istediğiniz dili ilk dersten itibaren konuşarak öğrenmeye başlarsınız. Amacımız dilde akıcılığı yakalayarak, en kısa sürede dile hakim olmanızı sağlamaktır.

Modern Diller Eğitim Danışmanlığında ayrıca TOEFL, TOEIC, IELTS, BULATS, GMAT, GRE, ÜDS, KPDS gibi özel sınavlara hazırlık eğitimleri, Business English ve Yabancılara Türkçe eğitimleri de verilmektedir.

Modern Diller Eğitim Danışmanlığı olarak hedefimiz eğitim kalitemizi en üst noktaya taşıyarak, kısa zamanda Türkiye’nin en çok tercih edilen dil merkezi haline gelmektir.

    BİZE ULAŞIN

    MODERN DİLLER EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

    Kişiye ve Firmalara Özel Müfredatlar